התקשרו עכשיו 072-336-0860 כל הארץ
התקשרו עוד היום 072-336-0860
התקשרו עוד היום 072-336-0860
כל השירותים במקום אחד
הגעה עד הלקוח
shadow1

תיקון קודן לרכב

 

זקוקים לשירות תיקון קודן לרכב ? צרו קשר ואיש המקצוע שלנו יגיע אליכם 072-336-0860

תיקון קודן לרכב

יש בנמצא מגוון רחב של קודנים לרכב. הדגמים שונים, אבל דרך ההפעלה די דומה, גם אם מתוחכמת. ללא הקשה של הקוד, הרכב לא יוכל להתניע. בחלק מהמקרים, הקודן הינו חלק מקורי שהותקן על ידי יצרני הרכב. במקרים אחרים, זהו חלק שהותקן על ידי גורם מוסמך. בין אם מדובר בחלק מקורי ובין אם לאו, השאלה היא מה עושים במידה והקודן מתקלקל. במקרה כזה, אין צורך להילחץ מפני שיש פתרון פשוט. כל מה שצריך לעשות זה לפנות לחברה המתמחה בפתרונות חשמל לרכב. אנו בחברת רוזנפלד חשמלאות רכב נוכל לבצע עבורכם ללא כל קושי כל תיקון קודן לרכב. בתוך זמן קצר, תוכלו לנסוע לדרככם בשלום.

תיקון קודן לרכב – מתי נצטרך תיקון?

התקנת קודן לרכב ניתוק קודן לא עובד

קודן לרכב הינו המצאה גאונית, ללא ספק. מדובר במתקן המונע הפעלה של המנוע על ידי גורם זר. מי שלא מכיר את הקוד לא יוכל להתניע את הרכב ומבחינת גנבי הרכב, זו בהחלט בעיה. עבור בעלי הרכבים בארץ, מדובר במענה מצוין למניעת גניבות. אך גם האמצעי המשוכלל ביותר והמתקדם ביותר לא יכול להיות לחלוטין חסין מפני תקלות. גם קודן שיודע להשבית את המנוע ולמנוע הצתה או הפעלה תקינה של מערכת הדלק עשוי להצריך מפעם לפעם תיקון.

מתי תיקון קודן לרכב יסייע לנו? תיקון הקודן יסייע בכמה וכמה מקרים. למשל, יתכן מאוד שאחרי הרבה מאוד הפעלות ישנה בעיה במקשים. גם אם ננסה להקיש את הקוד, בשל שחיקה או תקלה הוא לא יעבוד. יש לשים לב שלפעמים הבעיה הזאת תופיע רק לעיתים. כך, יהיו ימים שבהם נוכל להפעיל את הקודן ללא כל קושי והרכב יתניע במהירות אבל יהיה מקרים שבהם הקודן “יזייף” ולא יעבוד כהלכה.

לפעמים התיקון יהיה בכלל דבר מה אחר. אם בעל הרכב שכח את הקוד ואין לו דרך להפעיל את הקודן, תיקון קודן לרכב למעשה יהיה פעולה של נטרול. אגב, יש כאלה שמטעמי בטיחות יעדיפו להחליף מפעם לפעם את הקוד המספרי. כך, גם אם אין שום בעיה בקודן יהיה צורך לפנות לגורם מוסמך על מנת לבצע את הפעולה הזאת ולאפשר המשך הפעלה תקינה של הקודן.

לא צריך להזיע, לרוזנפלד יש פתרון

ניסיתם להפעיל את הקודן ונתקלתם בבעיה? הקשתם על הקוד שוב ושוב ושום דבר לא קרה? יתכן שאם תמתינו מספר דקות הדברים יסתדרו מאליהם ותוכלו להקיש את הקוד ולנסוע בשלום לדרכיכם. אבל אם זה לא הסתדר, אם עדיין הרכב לא מתניע ואתם חייבים פתרון, אנו ברוזנפלד חשמלאות רכב ניתן לכם את המענה. אנו מתמחים בכל הפעולות הנדרשות לטפול בקודנים. מכירה, התקנה, החלפה ותיקון. ניתן לבצע במקום גם החלפה תקופתית של הקוד, באופן יזום או אם הקוד שלכם אבד.

למידע נוסף אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר.

Call Now Button