התקשרו עכשיו 072-336-0860 כל הארץ
התקשרו עוד היום 072-336-0860
התקשרו עוד היום 072-336-0860
כל השירותים במקום אחד
הגעה עד הלקוח
shadow1

מצבר לרכב עד הבית

אספקה והחלפת מצבר עד הבית

מצבר לרכב עד הבית
אם קיימת בעיה במצבר הרכב שלכם, אנשי המקצוע המנוסים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולספק לכם מצבר לרכב עד הבית חדש או משומש, לפי רצונכם. אנו מספקים שירותי מכירה והתקנה של מצברים כבר שנים רבות ובאמתחתנו רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. מצברי שנפ, מצברים לאופנוע, מצברים לרכב, מצברים משומשים, מצברים חדשים, החלפת מצבר לרכב, אספקת מצבר עד הבית – כל זאת ועוד, תוכלו למצוא אצלנו.

החלפת מצבר בבית הלקוח

החלפת מצבר רכב הינו הליך מורכב. כדי למנוע נזק לרכב ולהבטיח פעילות תקינה לאורך זמן של הרכב עצמו וגם של מערכת האזעקה והקודנית, חשוב מאוד שההליך יבוצע על ידי איש מקצוע מנוסה.
המצבר הינו אחד החלקים החיוניים לפעילות תקינה של הרכב ובלעדיו לא יוכל להניע.
מצברים מתחלקים לסוגים שונים ובעיקר נמדדים לפי יכולות קיבולת אמפר לשעה למשל, מצבר 45 אמפר מתאים להפעלה של רכבים קטנים ומצבר 90 אמפר מתאים להפעלה של רכבים גדולים כמו משאיות. מחיר מצבר נקבע לפי קיבולת האמפר לשעה והיצרן.

מצבר לרכב עד בית הלקוח

איך לבחור מצבר לרכב?

באם אתם בוחרים מצבר לאופנוע, רכב פרטי או משאית, כדאי לוודא כי הנתונים של המצבר החדש מתאימים לכלי הרכב שברשותכם:

  • וודאו כי הקיבולת של המצבר (אמפר/שעה) מתאימה לכלי הרכב
  • וודאו כי המיקום של הקטבים תואם את כלי הרכב שלכם
  • המידות החיצוניות של המצבר לרכב שלכם צריכות להתאים למבנה המנוע שלו
  • כושר ההתנעה באמפר צריך להתאים בין המצבר לרכב שלכם
  • מחיר מצבר עלול לנוע לא רק לפי המפרט הטכני שלו אלא גם לפי היצרן

מהו משך החיים של מצבר לרכב?

משך החיים הממוצע של מצבר רכב הינו בין 3 ל 4 שנים. בכדי לתרום לאריכות ימיו של המצבר שברכבכם כדאי לנטר את מצב המצבר באופן שוטף.

בדקו את רמת הנוזל במצבר והוסיפו מים מזוקקים במידת הצורך.

בדקו האם מופיעה קורוזיה על קוטבי המצבר שאינה אמורה להופיע במצבר תקין, אם כן פרקו את הקוטב ממצבר הרכב ושטפו אותו במעט מי ברז פושרים.

ישנם סוגים רבים של מצברים לרכב וכך ישנם גם סוגי יצרנים שונים כגון מצברי וולטה, מצברי שנפ, מצברי ורטה ועוד.

איך בודקים תקינות מצבר?        

 כל רכב צריך מצבר, זהו חלק חשוב בשביל הפעולה התקינה של הרכב ולא ניתן להתקין את הרכב ללא המצבר. מבחינה טכנית המצבר הוא בסך הכל סוללה הנטענת מחדש באופן אוטומטי בעזרת האלטרנטור אשר מותקן ברכב. אך במקרים רבים משהו משתבש והמצבר פשוט מתרוקן. זוהי יכולה להיות בעיה במצבר עצמו, באלטרנטור, במערכת המקצרת או שגורמת לזליגה חשמלית או אפילו בחיווט. כאשר יש לנו בעיה אנו תמיד יכולים להזמין שירות החלפת מצבר עד הבית ולקבל פתרון אמין, מהיר ומקצועי. אך הפתרון הטוב ביותר הוא מניעה; כלומר אנו מעדיפים למנוע ולזהות את הבעיות בטרם עת ולא להגיע למצבים בהם אנו נתקעים עם מצבר שלא עובד. אז מה בעצם ניתן לעשות בשביל לבדוק את התקינות של המצבר?

חשיבות של בדיקת תקינות המצבר

בדיקת תקינות של המצבר היא פעולה חשובה מאוד יש לעשות. זוהי הדרך שלכם לצמצם את הסיכוי שברגע הלא נכון פתאום לא תוכלו להניע את הרכב. כאשר בודקים את המצבר באופן קבוע ועושים את הפעולות הדרושות בזמן, אתם יכולים לזהות בעיות ולתקן לפני שיושבת לכם הרכב. המלצות היצרים הן בדרך כלל לבדוק את המצבר אחת לחצי שנה. אנו מציעים שתעשו לעצמכם הרגל לבדוק את מצבר הרכב בתדירות גבוהה או יותר על מנת למנוע בעיות, זה לא אמור לקחת יותר מעשר דקות. לפחות תציצו לראות שאין שום דבר חריג.

  • שלב ראשון – בדיקת הכבלים והמראה החיצוני

אחת הבעיות הנפוצות ביותר במצברים היא הצטברות הקורוזיה על חיבורי המצבר והכבלים. המצבר חייב להיות מחובר בעזרת כבלים וחייב להיות מגע טוב במחברים. כאשר מצטברת קורוזיה היא פוגעת באיכות החיבור ולכן יש להסיר אותה, דבר שניתן לעשות בעזרת מברשת ונוזל לניקוי חלונות. באופן כללי יש להקפיד על ניקיון המצבר גם אם בסך הכל מדובר בהצטברות אבק.

בחנו את המצבר באופן כללי ונסו לחפש בעיות. יתכן שתיתקלו בנזילות מהמצבר. נזילות של חומצה מהמצבר הן בעיה המחייבת את החלפתו. במידה וזיהיתם נזילות של ממש מומלץ להתקשר מייד ולהזמין שירות של החלפת מצבר עד הבית.

  • שלב שני – בדיקת גובה המים

לצורך פעולת המצבר הוא צריך להיות מלא במים מזוקקים. כאשר אני אומר מלא אני מתכוון למים בדיוק בכמות הדרושה, לא יותר ולא פחות. כמו כן ברצוני לשים את הדגש על ״מים מזוקקים״ המיועדים לשימוש במצברים ולא סתם מי ברז או מים מינרלים. שימו לב שישנם סוגי מצברים המסומנים בתור maintenance free, אלו הם מצברים אשר על פי הוראות היצרן לא נועדו למילוי מחדש אלא להחלפה כאשר הם אינם פועלים כראוי. על מנת לבדוק את הנוזלים של המצבר יש לנתק אותו מהרכב ורק אז לפתוח את הכיסוי של הנוזלים. כל התאים אמורים להחיל את אותה כמות של נוזלים; אם זה אינו המצב שאתם רואים אז יכול להיות שישנה נזילה או שלא הקפדתם על מילוי שווה בפעם הקודמת. אם אתם חושדים שישנה נזילה אך אינכם מזהים אותה, מלאו בנוזל בכמות הדרושה ועשו בדיקה חוזרת לאחר כשבוע. שימו לב שבמידה והמצבר רק או אינו טעון במלואו יש לצפות לעלייה טבעית של מפלס הנוזלים לאחר הטעינה, לכן אם זה המצב הימנעו ממילוי עד המקסימום. לאחר המילוי יש לנגב היטב מקומות בהם הנוזל טפטף ואחר כך לכסות היטב את הפתחים.

כמה מילים על גובה הנוזלים הרצוי – גובה המינימום הוא כגובה הפלטות של המצבר והגובה המקסימלי הוא כ 3 מ״מ מתחת לקצה תה המילוי. הנוזלים שבהם מדובר הם מים מזוקקים בלבד; נכון שבתוך המצבר יש חומצה אך אתם לא אמורים להוסיף עוד חומצה למצבר.

 מדוע חשוב לבצע החלפת מצבר עד הבית?

המצבר חיוני להתנעה ונסיעה של הרכב, כאשר נוצרת בו תקלה לרוב לא ניתן להזיז את הרכב ללא גרר. הבאת המצבר עד הבית או כל מיקום אחר של הרכב בזמן התקלה, מאפשרת לכם לחסוך בזמן ובעלויות גרירת הרכב למוסך. החלפת מצבר בבית הלקוח הינו שירות יעיל ומהיר במיוחד כאשר הינו מבוצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

חברת רוזנפלד – חשמלאות רכב, מספקת שרותי מכירה והתקנה של מצברים, כולל שירות התקנת מצברים בבית הלקוח, כבר שנים רבות. חשמלאי רכב מטעמנו ישמח להגיע עד אליכם ולפתור את הבעיה!


 

סיכום:
החלפת מצבר לרכב עד הבית
סוג שירות:
החלפת מצבר לרכב עד הבית
ספק:
רוזנפלד חשמלאות רכב,
איזור:
כל הארץ
תיאור:
החלפת מצבר עד הבית. שירות מקצועי, אמין בכל שעות היממה.
Call Now Button