התקשרו עכשיו 072-336-0860 כל הארץ
התקשרו עוד היום 072-336-0860
התקשרו עוד היום 072-336-0860
כל השירותים במקום אחד
הגעה עד הלקוח
shadow1

ביטול קודן לרכב

 

זקוקים לשירות ביטול קודן לרכב ? צרו קשר ואיש המקצוע שלנו יגיע אליכם 072-336-0860

ביטול קודן לרכב

אימוביליזר או קודן מהווים אמצעים חשובים ובדוקים לשמירת הרכב שלכם. יש רכבים שבהם מותקנים קודנים מקוריים ויש כאלה שבהם הותקן קודן על ידי חשמלאי רכב, על פי דרישה של חברת הביטוח וכחלק מתנאי הפוליסה (או כדי להוזיל את המחיר של הביטוח). האמצעים הללו יודעים לעשות דבר מאוד מיוחד – להשבית את המנוע ולא לאפשר התנעה או הזרמה של דלק אם מישהו מנסה להתניע ללא שימוש במפתח מקורי או ללא הקשה של הקוד הסודי. במידה ולוח המקשים נשחק או בשל תקלות אחרות, אתם עשויים לגלות כי גם אם משתמשים במפתח הרגיל של הרכב אז הוא עדיין לא מניע. במקרה כזה, מה שצריך לעשות זה לבצע ביטול קודן לרכב. רק לאחר הביטול הזה ניתן לתקן את הקודן או להחליף את הקוד כראוי.

תקלות נפוצות בקודן

שירות ביטול קודן לרכב

אם ניסיתם ללחוץ על הקודן ואתם לא מקבלים את התגובה הרצויה, יתכן מאוד שיש כאן תקלה. קודם כל, בדקו האם אתם אכן זוכרים את הקוד ולא מקישים משהו שגוי. אם מקישים קוד שגוי, המערכת נועלת את עצמה ומושבתת. במקרים שכאלה לא חייבים מיד לרוץ ולבצע ביטול קודן לרכב. צריך לחכות מספר דקות. בזמן זה המערכת מאפסת את עצמה ולאחר מכן אפשר להתחיל שוב להניע את הרכב מחדש ולהשתמש בקוד כראוי.

אך לא רק הקשה שגויה של הקוד יכולה להביא לבעיה. קןדן שכבר התיישן עשוי “לזייף”. משמעות הדבר היא כי אם למשל מנסים להקיש את הספרה 5, המכשיר מזהה כאילו הוקשה ספרה אחרת, 3, 6 וכדומה. לפעמים ספרה מסוימת כאילו נשארת לחוצה, כך שלא משנה מה אתם מקישים, הקודן מזהה הקשה לא נכונה.

יש עוד תקלות שיכולות לגרום לבעיות בהתנעה. למשל אם הקודן שחוק או שנפגע מלחות, הוא עשוי לפעמים לפעול כמו שצריך ולפעמים לא. גם מזג האוויר עשוי עם הזמן לפגוע במערכת ואז יהיה צריך פשוט להחליף. ביטול קודן לרכב יכול להתאים אם רוצים להתקין קודן חדש או אם מאבדים את המפתח וצריך להזמין מפתח חדש. אם המפתח שלכם אבד או שיש לכם כל תקלה אחרת, רוזנפלד יסדירו כל מה שתצטרכו.

ביטול קודן לרכב – אפשר לאפס ולהחליף

כאשר קיימת המומחיות בחשמל לרכב, כאשר ישנה מומחיות בסוגי קודנים ותפעול תקלות, הכל בא על מקומו בשלום. אפשר לאפס את הקודן ולתקן אימובילייזר. אפשר להחליף, אם התקלה השביתה אותו לחלוטין ואפשר גם להזמין איפוס לצרכי החלפת הקוד. אם מחליפים את הקוד מפעם לפעם, זוהי עוד פעולה חשובה שיכולה לשמור על הרכב שלכם. חשמלאי הרכב מומחים שלנו, המתמחים בתקלות בסטרטרים ובאלטרנטורים, המתמחים בהחלפת מצברים ותיקון תקלות חשמל יוכלו לסדר עבורכם גם כל בעיה הקשורה בקודן לרבות ביטול הקודן.

למידע נוסף אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר.

Call Now Button