התקשרו עכשיו 072-336-0860 כל הארץ
התקשרו עוד היום 072-336-0860
התקשרו עוד היום 072-336-0860
כל השירותים במקום אחד
הגעה עד הלקוח
shadow1

אימובילייזר לא עובד

 

אימובילייזר לא עובד? צרו קשר ואיש המקצוע שלנו יגיע אליכם 072-336-0860

אימובילייזר לא עובד

אימובילייזר אולי נראה כמו אביזר קטן ולא ממש מתוחכם, אבל האמת היא שזו המצאה מאוד חשובה וגם משוכללת. מדובר במערכת שיודעת להשבית את המנוע אם לא נעשה שימוש במפתח המקורי של הרכב. חוץ מזה, אם יש גם קודן, זוהי מערכת שיודעת שלא לקבל קוד מוטעה או שגוי. מבחינת גנבי הרכב, אימובילייזר זה צרה צרורה אך עבור בעלי הרכבים, זה מה שמאפשר לישון בשקט, כשהרכב מוגן. אבל בל נשכח כי שום דבר לא חסין בפני תקלות ויש מקרים שבהם רוצים להניע ולא מקבלים את התגובה הרצויה. אימובילייזר לא עובד? רוזנפלד חשמלאות רכב יפתרו לכם את הבעיה. אם זה קרה לכם בבוקר או בצהרים, בדרך לעבודה או בחזרה, אי הנוחות ברורה. צרו קשר ונפתור את התקלה.

אימובילייזר לא עובד – זהירות תקלות חשמל

שירות אימובילייזר לא עובד

לא בכל פעם שהאימובילייזר לא עובד מדובר בתקלה מאוד מסובכת. אבל גם אם התקלה עצמה איננה מאוד סבוכה, צריך לדעת ולהבין במערכת החשמל ובתיקון התקלה. גם מי שמתמצא במכונאות רכב לא בהכרח יוכל לפתור תקלה באימובילייזר. כדי להסדיר אימובילייזר לא עובד צריך לדעת ולהכיר את סוגי התקלות, לאבחן קלקולים ולדעת מה לתקן מבלי לגרום לתקלות אחרות. חשוב לדעת כי תיקון לא מקצועי ולא אחראי עשוי לפגוע במערכת החשמל וזה כמובן מאוד לא רצוי.

יתכן שאף פעם לא שמעתם על הקשר שבין אימובילייזר לבין מצברים, אבל בהחלט יש קשר כזה. חשוב לציין כי אם מבצעים החלפה של מצבר בצורה לא נכונה, זה גם עשוי להביא לתקלות באימובילייזר. אימובילייזר לא עובד או איפוס של הקודים יכולים להתרחש ודבר זה מחייב לאחר מכן איפוס או אתחול מסודר. מכיוון שתקלות חשמל יכולות להיות זניחות או רציניות מאוד, לא כדאי להתעסק בזה אם לא מבינים כל זאת עד הסוף.

קודן שהתקלקל אפשר לתקן

פעם שמענו מישהו שטוען כי אם קודן או אימובילייזר התקלקל, אי אפשר בשום פנים ואופן לתקן וחייבים תיכף ומיד להחליף. אין ספק כי לפעמים צריך להחליף את האימובילייזר או את הקודן, אבל בהחלט ניתן גם לתקן, הכל בהתאם לאופי התקלה. לפעמים מה שצריך זה פשוט לאפס או לאתחל ואפשר לעשות זאת בעזרת ציוד מתאים. זה לא אומר שכל אחד יכול לעשות את זה בבית, אבל ברוזנפלד חשמלאות רכב יפתרו לכם בעיות כאלה ללא קושי.

אם שכחתם את הקוד או שאולי לוח המקשים שחוק, אפשר לטפל בעניין. גם אם האימובילייזר מגמגם, לפעמים עובד כמו שצריך ולפעמים לא, אפשר להסדיר הכל. בכל תקלה או בעיה, לנו ברוזנפלד ישנו הפתרון. התמחות בחשמלאות רכב מאפשרת תיקון בעיות נפוצות וגם נדירות. אפשר להחליף את הקודן, להתקין חדש, להחליף את הקוד באופן יזום והכל במחירים נוחים.

למידע נוסף אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר.

Call Now Button