התקשרו עכשיו 072-336-0860 כל הארץ
התקשרו עוד היום 072-336-0860
התקשרו עוד היום 072-336-0860
כל השירותים במקום אחד
הגעה עד הלקוח
shadow1

אזעקה לרכב


מעוניינים להתקין אזעקה לרכב? מערכת האזעקה שלכם עושה בעיות?
פנו אלינו וצוות מיוחד למיגון ואזעקות רכבים יגיע עד אליכם ויסייע לכם בתיקון התקלה.

העובדים שלנו הם חשמלאים מנוסים בכל סוגי האימובילייזרים, הקודנים, האזעקות ושלטי ההפעלה הקיימים בשוק וישמחו לעמוד לשירותכם.

הרכב שלכם, ולא משנה באיזה דגם של רכב מדובר, וודאי קרוב לליבכם וחשוב לכם לא מעט. כדי להגן עליו מפני גניבה תוכלו למצוא כיום אביזרי בטיחות שונים, שמציעים את ההגנה המתאימה לו. אזעקה לרכב יכולה להיות פתרון נהדר, ובמקרים מסוימים אף הינה בגדר חובה. חברות הביטוח דורשות כיום מבעלי הרכבים להגן על רכבם ולהתקין בהם מערכות מיגון מתאימות. התקנתה של מערכת האזעקה נעשית על ידי חשמלאי רכב מוסמך, המתמחה בכך, וכן גם התיקון בה, במידת הצורך, או ניתוקה בבוא העת.

מהי מערכת אזעקה לרכב?

מערכת האזעקה הינה מערכת חשובה בכל כלי רכב והינה אחת מסוגי מערכות מיגון לרכב אשר עוזרות למנוע גניבות רבות מדי יום. מערכת האזעקה לרכב הינה מערכת מיגון יעילה עד כדי כך, כי חברות ביטוח לעיתים מחייבות התקנה של אזעקה ומערכות מיגון נוספות למיניהן כגון קודנית או אימובילייזר על מנת לבטח את הרכב.


אזעקה לרכב

מערכת אזעקה לרכב- יתרונות:

ניתן למצוא כיום מגוון של מערכות אזעקה לרכב, המציעות, כל אחת מהן, פונקציות שונות. מדובר במערכות ייחודיות, הכוללות חיישנים מיוחדים המזהים את תנועתו של זר, כשמנסה לפרוץ אל הרכב או להזיק לו בכל דרך שהיא. מערכות האזעקה של היום, הנחשבות משוכללות במיוחד, יכולות, ובאמצעות שלט מרחוק, גם לסגור את חלונותיו של הרכב ודלתותיו ולהבטיח רמת הגנה גבוהה. מי שיצא מהרכב ושכח לסגור את החלונות, יכול לעשות זאת על ידי הפעלת האזעקה מרחוק באמצעות שלט זה, המאפשר ביצוע פעולות שונות מבלי לחזור אל הרכב. יתרונן הבולט של מערכות האזעקה האלו היא האפשרות לעכב את גנב הרכבים או זה המנסה לפגוע בהם ולהפוך את הפעולה עצמה למורכבת הרבה יותר. עובדה זו עשויה לגרום לו לנטוש את הרכב ולוותר על גניבתו או הפגיעה בו.

התקנה של אזעקה לרכב

אם אתם רוצים ליהנות מיתרונותיה של מערכת אזעקה מתאימה, ובעיקר איכותית, חשוב שתפנו לחשמלאי רכבים, המתמחה בתחום, המכיר היטב את המערכות השונות הקיימות כיום ומציע גם שירותים נוספים חשובים לא פחות, כמו תיקון המערכת, במידה ומופיעות בה תקלות. כשכל אלה, כמובן, נעשות ישירות אצל הלקוח עצמו, מבלי שיצטרף להגיע אל המוסך.

אך מה קורה כאשר מערכת האזעקה לרכב אינה פועלת כשורה, למשל מסרבת להיכבות? מה עושים כאשר מערכת המיגון לרכב אינה נשמעת להוראות כפתורי ההפעלה והכיבוי ולא מאפשרת לנו להשתמש ברכב שלנו? במקרים אלה חשוב מאוד לפנות לאיש מקצוע, חשמלאי רכב מנוסה ומוסמך, שיפתור את הבעיה במקצועיות וביסודיות מבלי לפגוע בשאר מערכות הרכב. טיפול לא נכון באזעקת הרכב – באם מדובר בחיבור, ניתוק או הרכבה, עלול הוביל לסיבוכים רבים בשער מערכות הרכב השקורות לחשמל, הרי כולן מחוברות לאותה מערכת חשמלית.

מדוע כדאי להשתמש במערכות מיגון לרכב?

מלבד הסיבה הברורה – ההרתעה של הפורץ או הגנב – מערכות מיגון לרכב מבצעות פעולה נוספת והיא עיקוב הנעת הרכב, מה שאולי לא יעזור למנוע פריצה וגניבה של חפצים מתוך הרכב, אך בהחלט יעזור למנוע את גניבת הרכב. מערכות המיגון הקיימות מעקבות את הפורצים המנוסים במספר שניות בלבד, אך תופתעו כמה שניות קצרות יכולות לשנות. כיוון שהרכבים לרוב עומדים במרחבים ציבוריים בהם, אפילו בשעות הקטנות של הלילה, נוטים לעבור אנשים – מספיק שעובר אורך ערני אחד ישים לב לגנב וימנע בכך את הגניבה.

פעילות תקינה של אזעקה לרכב

פעילות לא תקינה של האזעקה או כל מערכת מגון אחרת ברכב עלולה לגרום לאי נוחות ועיקובים רבים, ואף למנוע מכם לעשות שימוש ברכב שלכם. למרות שתקלות תמיד עלולות לקרות ואי אפשר להימנע לחלוטין מ"הפתעות" שכאלה, קיימים מספר דברים אותם תוכלו לעשות בכדי לעזור למנוע מראש תקלות רציניות.

תוודא שתמיד נמצאות אצלכם בארנק סוללות להחלפה עבור שלט האזעקה שלכם. כיוון שהשימוש הנעשה בשלט האזעקה לא דורש אנרגיה חשמלית רבה, לעיתים נדמה כי הסוללות בשלט לעולם אינן נגמרות. אנשים רבים כבר גילו כי ההפך הוא הנכון – סוללות שלט האזעקה נוטות להיגמר, ולרוב ברגעים הכי פחות מתאימים. באופן זה תמנעו מלהזמין איש מקצוע שיחלץ אתכם מהמצוקה ובעזרת החלפת סוללות פשוטה תפתרו את הבעיה. חשוב לשמור את הסוללות בתיק היד או בארנק ולא ברכב, כיוון שלא תוכלו להגיע אליהן אם הרכב נעול.

תקלה מינורית בפעילות האזעקה שעברה "מעצמה" נשכחת במהרה, אך הסיכוי כי תחזור במימדים גדולים הינו גדול מאוד. במערכות מיגון רכב, ביניהן גם מערכת אזעקת הרכב, התקלות לרוב נובעות מבעיות בחיווט המערכת, וכאשר מופיעות בעיות מינוריות הן מצביעות על על בעיות אלה. זה שהתקלה לא נמשכה זמן רב ופסקה מעצמה, לא אומר שאין בעיה חמורה יותר שדורשת טיפול. לכן במקרים כאלה מומלץ לפנות למומחים זמן קצר לאחר התקלה בכדי להימנע מתקלות חריפות יותר בעתיד.

המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל האזורים בארץ, בכל יום ובכל שעה ולטפל באזעקה לרכב שלכם!

Call Now Button