התקשרו עכשיו 072-336-0860 כל הארץ
התקשרו עוד היום 072-336-0860
התקשרו עוד היום 072-336-0860
כל השירותים במקום אחד
הגעה עד הלקוח
shadow1

חשמלאי לרכב

תחזוקה שוטפת או תיקונים של מערכת החשמל באוטו הינה חלק חשוב בבעלות על רכב. תיקונים במערכת החשמל הינם הכרחיים כחלק מהבלאי הטבעי של הרכב ואי תשומת לב לכך עלולה לגרום לתקלות רבות לכן זהו חשוב ביותר שתפנו לשירותיו של חשמלאי לרכב אחת לתקופה.

חשמלאי לרכב מקצועי

מרבית הרכבים החדשים כוללים מערכות רבות כדוגמת מערכת GPS, מערכת דיסקים, מערכת טלפון, מערכת מוזיקה ועוד ועוד. איבחון ותיקון נכון של המערכת אשר גורמת לבעיות ברכב הינה הכרחית שכן חשמלאי לרכב לא מקצועי ולא מומחה עלול להחמיר את הבעיה ולגרום לכך שייעשה נזק בלתי הפיך. נזק אשר יידרוש ממך להוציא כסף רב על תיקונו.

מערכת החשמל באוטו

רוב בעלי הרכב חושבים כי מרבית בעיות הרכב נובעים מהבטריה של הרכב ואכן ישנם פעמים שזהו אכן המקרה- הספק נמוך או אי הספק בכלל של בטריית הרכב מונעים את התנעתו התקינה של הרכב. עם זאת, לעיתים הבעיה טמונה בבעיות במערכת האורות של הרכב, הסטרטר, מערכת הטעינה ( אשר שומרת על הבטריה), מערכת הקירור ומערכת ההתנעה.
חלקים בסיסיים אלו של מערכות החשמל באוטו דורשים תחזוקה שוטפת שכן כאמור, הם עלולות לגרום לבעיות רבות ולהוצאה כספית גבוהה.

מהם תפקידיו של חשמלאי לרכב?

• התנעה אלקטרונית, מערכת הסטרטר, אלטרנטורים, מערכת הזרקת דלק, בקרת שיוט.
• תצוגת האורות בדשבורד, לוחות ומדידים.
• נעילה מרכזית, אזעקות, אימובילייזרים ומכשירי מעקב.
• חלונות אלקטרוניים, מראות ומושבים, מיזוג אוויר.
• פנסיים קידמיים ואחוריים, פנסי ערפל, תאורת LED, תאורת ניאון מותאמת אישית
• התרעת חנייה, מצלמות אחוריות ובליפרים.
• טלפונים המותקנים ברכב, אודיו, וידאו, מערכת ניווט לווינית.

רוזנפלד חשמלאות רכב

חשמלאי לרכבאנו בחברת רוזנפלד חשמלאות רכב נשמח לעמוד לרשותכם בכל שעה ובכל מצב. אנו בעלי ניסיון וידע רב של מעל לעשר שנים וכל בעלי המקצוע שלנו הינם מומחים בתחום. אנו מציעים שירות אדיב ,מקצועי ומחירים נוחים ביותר. בנוסף, אנו מציעים שירות הגעה לבית הלקוח.
תהה הבעיה אשר תהא אנו נפתור אותה במקצועיות, יעילות ומומחיות רבה.
צרו קשר עכשיו וחשמלאי לרכב שלנו יגיע עד אליכם במהירות 072-336-0860

תקלות החשמל הנפוצות ביותר ברכבים

תקלות רכב רבות יכולות להיות מאובחנות כתקלות חשמל ברכב. המקור לבעיות אלו בדרך-כלל קשור בזרם החשמלי שנוצר ע"י המצבר או האלטרנטור. כל אחת מהתקלות הללו יכולה להיות מסווגת לאחת ממספר קטגוריות.

מאחר והמצבר הוא מקור החשמל ברכב, אין זה מפתיע שהוא גורם נפוץ בתקלות חשמל רכב רבות. בדרך כלל הבעיה היא במצבר ריק, מה שנגרם כתוצאה מכך שהוא אינו יכול יותר לשמור מטען. לעיתים, חלק בעייתי ברכב יכול לגרום למצבר להתרוקן. לעיתים אחרות, זה יכול להיגרם כתוצאה מהשארת רכיב כלשהו, כמו למשל האורות או מערכת הסטריאו דלוקים לאורך זמן רב. בעיה זו ניתן בדרך כלל לפתור בקלות בעזרת התנעה או טעינת המצבר דרך כבלים. כמו כן, המצבר גם עשוי להיות תקול, או פשוט ישן ובלוי מידי, ובמקרה כזה יש צורך להחליפו.

מקור נפוץ נוסף לבעיות חשמל ברכב הוא האלטרנטור. בזמן שהרכב מונע, האלטרנטור אחראי לטעינת המצבר. כשאלטרנטור מתקלקל, המצבר מתרוקן במהירות, והרכב מאבד את מקור הזרם. לעיתים גם חגורת האלטרנטור עשויה להיות שחוקה או סדוקה, מה שמוביל לתקלה דומה ובה המצבר יכול להתרוקן במהירות.

לעיתים, המקור לתקלת חשמל ברכב יכול להיות חוט חשמל קרוע, או פיוז שרוף. כל הרכיבים החשמליים ברכב מחוברים זה לזה באמצעות חוטי מערכת החשמל. כמו כן, ישנם גם רכבים רבים בעלי פיוזים בחיווט זה, אשר מגנים על חלקים רגישים ברכב מקפיצות מתח. זה מאוד נוח, כיוון שהרבה יותר זול להחליף פיוז מאשר חלק יקר ברכב.

כמה מרכיבי החשמל החשובים ביותר ברכב הם המצתים וחוטי המצתים. כאשר אלו מתקלקלים, המנוע אינו יכול לתפקד כראוי. בעיה זו בדרך-כלל מתגלה כשהרכב מרעיש בעמידה, מתקשה בהאצה, דומם, או מציג כמות דלק שגויה. מצתים וחוטי מצתים תקולים יכולים להיות מטופלים בדרך כלל בקלות בטיפול במוסך.

רכיב נוסף שיכול לגרום לבעיות חשמל ברכב אם מתקלקל הוא הסליל. סלילים מגנטיים אלו משמשים להעברת זרם למתנע, ולאספקת זרם בפתיחת מנעולי דלתות אוטומטיים. ניתן בקלות לבלבל בין סליל תקול למתנע או מצבר תקול, מאחר מכל אחד מאלו יכול לגרום לבעיות בהתנעת המנוע.

4 סימנים שיש לרכב שלכם בעיה חשמלית

בניגוד לבלמים חורקים או מנוע מחרחר, הבעיות החשמליות לא מכריזות על עצמן בצורה מובנת בקלות. המערכת החשמלית כוללת מצבר, כבלי מצבר, אלטרנטור, מתנע ומערכת מחשב. בעיה בכל אחד מהרכיבים עלולה ליצור בעיות בתפעול הרכב. על מנת לודא שאתם יודעים בדיוק מה לחפש, הנה כמה מהסימנים השכיחים שמשהו לא בסדר עם המערכת החשמלית של הרכב שלכם.

הרכב לא מתניע

זוהי הבעיה הסבירה ביותר שתהיה ברכב שלכם. אם הרכב לא מתניע, יש סיכוי טוב שיש לכם בעיה במצבר, באלטרנטור או במתנע. אם אתם מסובבים את המפתח ושום דבר לא קורה, בדקו האם האורות הפנימיים נדלקו כשפתחתם את הדלת. אם האורות לא עבודים והרכב לא מתניע, הבעיה היא כנראה מצבר ריק. אם האורות דולקים אך שום דבר לא קורה כשאתם מסובבים את המפתח, הבעיה היא כנראה המתנע. כל הבעיות הללו דורשות ביקור במוסך שיאבחן סופית את הבעיה ויתקן אותה.

נזק נראה לעין או נזילה מהמצבר

בחנו את המצבר מדי פעם בשביל לבדוק נוכחות של כתמי קורוזיה או הצטברות שלה באיזור הטרמינל. הם יכולים להיות סימן לכך שהמצבר דולף, שיש בו בעיה או שהוא קרוב להתרוקנות. זהרו בעת הבדיקה בגלל שאם רכיבי המצבר אכן בעלי קורוזיה, היא עלולה לפגוע בעור חשוף.

האורות דולקים, אבל הם מתעמעמים בעת נסיעה

אם אתם שמים לב שאורות הדשבורד או פנסי הרכב מתעמעמים בעת נסיעה במהירות נמוכה או אפילו כשהרכב לא זז, יכול להיות שיש בעיה במצבר, באלטרנטור או במווסת המתח. אם המצבר בסוף חייו יכול להיות שהוא נטען באיטיות או שיש לו בעיה שיוצרת עמעום אורות בתנאים מסוימים. בעיות עם האלטרנטור או מווסת המתח עלולות לגרום גם הן לעמעום אורות תחת תנאים מסוימים.

הרכב נע כהלכה אבל אורות הבלמים לא עובדים

אם החלפתם את הנורות באורות הבלמים וזה לא עזר, ייתכן והבעיה היא לא בנורות אלא בפיוז. אם חלק מסוים ברכב כמו אורות הבלמים או הרדיו לא עובדים, בדקו האם צריך להחליף פיוז.

תיקון חלונות חשמל ברכב

בין התקלות הנפוצות ביותר שקשורות למערכת החשמלית של הרכב הם בעיות בחלונות החשמל שהיום הם לחלוטין תלויים במערכת החשמלית של הרכב, במנועים אשר מזיזים אותם למעלה ולמטה ובתקינות המסלול בתוך הדלת עליהם החלונות נעים. חשמלאי הרכב המומחים שלנו יכולים לזהות תקלה כזו במדויק ולתת לה את הטיפול המדוייק והמקצועי ביותר.

חשמלאי רכב נייד

חשמלאי רכב עד הבית

שירות חשמלאי רכב נייד 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

בכל עת ובכל מקום שבו שבו תזדקקו לנו: אנו, בחברת רוזנפלד חשמלאות רכב, נגיע אליכם בהקדם האפשרי. אנו מעניקים שירותי חשמלאי רכב 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובכל חלקי הארץ.

הודות לצי הגדול, החדיש והמגוון שברשותנו, אנו יכולים להגיע אליכם במהירות האפשרית לכל רחבי הארץ ולהעניק לכם את השירות המקצועי והיעיל ביותר.אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מהניסיון הרב שברשותינו ולהצטרף לחוג הלקוחות המרוצים שלנו.

אם גם אתם זקוקים לשירותי חשמלאות לרכב או חילוץ חירום אל תהססו ואל תתמהמהו.אנו מחכים לשיחכם ומוכנים לעזור בכל בעיה או שאלה, על מנת שתקבלו פתרון מיידי.

להזמנות חייגו בכל שעה ומכל מקום בארץ : 072-336-0860

מקצועיות של חשמלאי רכב

טיפול ותיקון בעיות הקשורות למערכת החשמל של הרכב הינה תחום ההתמחות של חשמלאים לרכב ולכן חשוב ביותר שרק חשמלאי רכב מקצועי יטפל בבעיה ולא מכונאי כללי. חשמלאי רכב מקצועי מתמחה בכל המערכות החשמליות של הרכב, שבימינו השתכללו מאוד וכוללים גם את הגישה למחשב הרכב, אשר הטיפול בו גם הוא התמחות מיוחדת בתחום חשמלאי הרכב. כך, חשמלאי רכב מקצועי מסוגל לאבחן את התקלה באמצעות גישה ישירה לקוד ולמחשב הרכב, לקבל דיווחים מדויקים על ביצועי הרכב, לקבל מידע על פרופיל הפעילות של רכיבים שונים ואינדיקציה על פעילותם התקינה וכן היכולת לכוונן את מערכות הרכב להשגת ביצועים מקסימליים

לסיכום, זהו חשוב ביותר לפנות לחשמלאי רכב מקצועי, שכן לו יש את המיומנות, הניסיון והידע לפתור את כל בעיות החשמל באופן יעיל, איכותי ואפקטיבי. חשמלאי רכב מקצועי יידע לזהות מיד האם הבעיה היא בתקלת חשמל מקומית, או בבעיה כרונית אשר דורשת טיפול יסודי במערכת החשמל.


Call Now Button